Šokoladiniai saldainiai „Slapta meilė“

10,99 

Juodojo šokolado saldainiai su apelsinais ir jūros druska (150 g). Sudėtis: šokoladas 27 % (kakavos masė, cukrus, kakavos sviestas, emulsiklis sojų lecitinas, natūrali vanilės kvapioji medžiaga), cukrus, augaliniai riebalai (palmių), kakavos masė, nugriebto pieno milteliai, migdolai, apelsinų žievelių granulės 4 % (apelsinų žievelės, gliukozės-fruktozės sirupas, cukrus, citrinų sulčių koncentratas, dekstrozė), smulkintos kakavos pupelės, jūros druska (0,5 %), kvapiosios medžiagos, emulsiklis sojų lecitinas.

Neturime

Aprašymas

Juodojo šokolado saldainiai su apelsinais ir jūros druska „Slapta meilė“, sukurti saldainių fabriko „Rūta“ ir menininkės Julija Janus.

Šių saldainių derinys ypatingas – saldžiarūgščio apelsinų žievelių skonis persipina su subtiliu jūros druskos sūrumu ir smulkintų migdolų traškumu ir sukurtas ne šiaip sau. Lietuvos didysis kunigaikštis Žygimantas Augustas, savo gyvenimo meilę, Barborą Radvilaitę, lepino kasdien – dovanojo jai vienus brangiausių vaisių – apelsinus, kuriuos karalienė Barbora labai mėgo.
Saldainių pavadinimas įprasmina Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės istoriją, kuri dėl savo didybės ir dramatiškumo tapo visų laikų romantiškiausia Vilniaus legenda apie slaptą meilę.

PANAŠŪS PRODUKTAI