Trauktinė „Artemisia vulgaris 6+“

Pakruojo dvaro trauktinė „Artemisia vulgaris 6+“ (42% alk. tūrio) Sudėtis: geriamasis vanduo, grūdinis rektifikuotas etilo alkoholis, 7 džiovintų žolių mišinys (paprastieji kiečiai 0,15 %).

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Pakruojo dvaro bravoro trauktinė „Artemisia vulgaris 6+“, pagaminta Pakruojo dvaro spirito varykloje ir alaus bravore Pakruojyje.

„Artemisia vulgaris“ – tai lotyniškas kiečio pavadinimas, kuris ir yra pagrindinis šio gėrimo ingredientas. Pavadinime esantis skaitmuo su pliusu „6+“ simbolizuoja, kad šiam gėrimui naudojame ne tik kiečius, bet dar šešias žoles, kurios užaugintos mažuose žolelių ir prieskonių augintojų ūkiuose netoli Pakruojo.

Pakruojo dvaro bravoras ir spirito varykla savo veiklą pradėjo Šiaurinės Lietuvoje dar XVI a. pradžioje. Būtent tais laikais apylinkėse pripažintas vaistininkas Knutas pastatė varyklą, kuri buvo dvaro Apotiekos (Vaistinės) dalis. 2018 m. varykla atnaujino savo veiklą. Čia stiprieji gėrimai distiliuojami autentiškuose variniuose induose, jiems gaminti naudojami tik natūralūs ir vietiniai augalai.

Papildoma informacija

Butelio talpa

200 ml, 500 ml

PANAŠŪS PRODUKTAI