Trauktinė „Čiobrelių su medumi ir šafranu“

14,99 29,99 

Pakruojo dvaro trauktinė „Čiobrelių su medumi ir šafranu“ (42% alk. tūrio) Sudėtis: geriamasis vanduo, grūdinis rektifikuotas etilo alkoholis, medus, koncentruotos obuolių sultys, džiovinta vaistinių čiobrelių žolė, šafranas.

Produkto šiuo metu neturime.

Aprašymas

Pakruojo dvaro bravoro trauktinė „Čiobrelių su medumi ir šafranu“, pagaminta Pakruojo dvaro spirito varykloje ir alaus bravore Pakruojyje.

Trauktinei „Čiobrelių su medumi ir šafranu“ pagaminti naudojami Pakruojo dvaro ūkyje išauginti čiobrelius. Saldumo gėrimui suteikia ne cukrus, o natūralus liepžiedžių medus, surenkamas dvaro apylinkėse. Šis gėrimas įvertintas aukso medaliu parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2020“, sidabro medaliais „Berlin Craft Spirit 2020“ ir „London Spirits“, o JAV vykusiuose apdovanojimuose „American Distilling Institute“ pelnė aukso medalį ir gavo „Best Of Class“ apdovanojimą „International liqeuer“ kategorijoje.

Pakruojo dvaro bravoras ir spirito varykla savo veiklą pradėjo Šiaurinės Lietuvoje dar XVI a. pradžioje. Būtent tais laikais apylinkėse pripažintas vaistininkas Knutas pastatė varyklą, kuri buvo dvaro Apotiekos (Vaistinės) dalis. 2018 m. varykla atnaujino savo veiklą. Čia stiprieji gėrimai distiliuojami autentiškuose variniuose induose, jiems gaminti naudojami tik natūralūs ir vietiniai augalai.

Papildoma informacija

Butelio talpa

200 ml, 500 ml

PANAŠŪS PRODUKTAI